Vývoj software u nás

17.11.2020

Ve společnosti QuantumSoft jsme parta nadšených lidí z různých oborů. Všichni milujeme technologie a většinu času trávíme vytvářením softwaru se špičkovým UX ať už pro naše klienty, nebo na našich vlastních projektech.

Chceme vytvářet kvalitní software na základě naší vize: vytváříme software, který lidem vrací čas na to, co je důležité. Tato práce je jiná, protože... Můžete si vybrat typ práce! Nemáme žádná omezení týkající se technologického zásobníku, který používáte. Můžete používat jakoukoli technologii, kterou znáte, nebo můžete vyzkoušet nové technologie. Chceme, abyste dosahovali vynikajících binárních výsledků.

Naše vývojové procesy a roadmapy řídíme pomocí sprintů v Jiře. Máme zavedené dvoutýdenní sprinty, jimž předchází vývojová porada. Abychom se při práci na ničem nezasekli, každý pátek máme půlhodinový status meeting, kde v rychlíku vyřešíme aktuální problémy.

Ač máme celkem pevně dané roadmapy a sem tam i od klientů přichází závaznější požadavky, většinou platí, že si do nadcházejícího sprintu můžete dát takové tasky, které vám vyhovují, a které stíháte.

Pracovní doba a místo: jakkoliv vám vyhovuje 

Naše práce probíhá výhradně online. Nemáme kanceláře a v nejbližším roce je ani neplánujeme. To pro vás znamená, že u nás můžete pracovat v žabkách nebo v pyžamu (nebo bez), a budete ve skvělé společnosti a s fajn lidmi.